Kurumsal

  1. Anasayfa
  2. Kurumsal

Hakkımızda

Firmamız Antalya üniforma firmaları arasında a dan z ye  tüm personel üniforma ihtiyaçlarını  kaliteli ve uygun fiyatlarla sunmaktadır. Firmamız hastane üniformaları, otel üniformaları, spa üniformaları ve her ölçekteki işletmelerin personel üniformalarını üretmektedir. Firmamız sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmekte, modern tasarımlarda estetik, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler sunmaktadır.
 
 Çalışanlarımızın satın alma anlayışlarını bilmeleri, satın alma personelleriyle aynı amaç için çalışmayı benimsemiş olmaları şirketimize her zaman bir artı katmıştır.
 
 Vizyonumuz: Kalitesi ve farklı tasarımıyla Türkiye ve dünya çalışanlarını giydiren en büyük markalar arasında yer almak.
 
 Misyonumuz: Hep daha iyiyi hedefleyerek, her sektörde üretimde kaliteyi arttıran, çalışanlara işini sevdiren, kazandığı değerleri çalışanları ve toplumla paylaşan, sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamına katkıda bulunan örnek bir kuruluş olmak.
 
 Üretimini gerçekleştirmiş olduğumuz ürünler hakkında bilgi almak için web sitemizi gezebilir ve müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz.
Hakkımızda